usługi odlewnictwa metali nieżelaznych

 

  

Usługi odlewnictwa metali nieżelaznych.

Dzięki wieloletniej współpracy z dwoma odlewniami na terenie Polski oraz naszego doświadczenia, proponujemy klientom dostęp do usług odlewnictwa metali takich jak: 

 

1. Usługi odlewnictwa ciśnieniowego małych detali, wykorzystywanych w branży meblowej, motoryzacyjnej oraz w elektromaszynowej.

Odlewy ciśnieniowe poziome zimno-komorowe i pionowe gorąco-komorowe o sile zwarcia od 80 do 1000 ton, z automatycznym systemem spryskiwania form, zalewania, odbioru odlewów oraz odlewnictwo w próżni. 

Posiadamy dostęp do odlewni o możliwość produkcji detali i seryjnego uzyskiwania parametrów: czystość poniżej 4 mg zanieczyszczeń na wyprodukowany detal, szczelność na poziomie leakrate poniżej 4 ccm/min, porowatość gazowa poniżej 0,8%. Wykorzystując katalog obrazów referencyjnych ASTM E2973 dla odlewów ciśnieniowych istnieje możliwość oceny odlewów zgodnie z normą ASTM E505.

Z obróbką mechaniczną i ręczną, prowadzoną na pięcioosiowych poziomych i pionowych centrach obróbczych oraz tokarkach sterowanych numerycznie, obróbka powierzchni:  ścierno-wibracyjną, śrutowaną oraz wybłyszczanie. Uzyskanie powierzchni gładkiej, chropowatej, matowej, jak również błyszczącej.

Odlewy są zapakowane do odbiorcy papierem oraz w tekturze, co daje brak  uszkodzeń mechanicznych. Dostawy są realizowane zgodnie z wymogami odbiorców według ustalonego wspólnie harmonogramu. Przed każdą wysyłką odlewy przechodzą szczegółową kontrolę jakościową.

 

2. Usługi odlewnictwa ciśnieniowego dużych komponentów meblowych: podstaw do foteli, podłokietników, nóg do sof, foteli itp.

Usługi odlewnictwa ciśnieniowego, detali aluminiowych od 0,05kg do 8kg na maszynach ciśnieniowych o sile zwarcia od 280 do 900T oraz detali mosiężnych o wadze od 0,05 do 2kg na maszynach 280-500T 

wraz z usługami szlifowania i polerowania, detali aluminiowych i mosiężnych na szlifierkach taśmowych i tarczowych oraz polerowanie detali mosiężnych i aluminiowych  w zrobotyzowanej celi automatycznej.

usługami Tłoczenia, dostęp do 15 pras mimośrodowych manualnych i automatycznych o nacisku do 80t. usługi okrawania odlewów, wykrawanie i tłoczenie z blach i pasów do 5mm grubości.

Z możliwością lakierowania proszkowego wg palety RAL. Maksymalne wymiary lakierowanego detalu 500mm x500mm x500mm

Cechuje Nas:
—  Jakość
—  terminowość
—  doświadczenie
—  cena

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

odl

ul. Kochanowskiego 28

38-500 Sanok/ Polska

tel.+48 501 789 403

e-mail. kontakt@iconsway.pl