FAQ

Gdzie można rezerwować wycieczki i warsztaty
Wszystkie wycieczki i warsztaty z oferty Iconsway można rezerwować poprzez stronę www.iconsway.pl zgłoszenie mailowe na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wstępna rezerwacja wycieczki i warsztatu poprzez www.iconsway.pl
Po wybraniu interesującej Państwa wycieczki lub warsztatu należy wybrać termin, wpisać ilość osób uczestniczących , rodzaj wycieczki i warsztatu należy wpisać w opisie, następnie na formularzu należy uwzględnić imie nazwisko uczestnika oraz telefon kontaktowy. Po wysłaniu wstępnej rezerwacji z naszej strony zgłoszenia w ciągu 24 godzin od momentu wysłania skontaktuje się z Państwem drogą telefoniczną pracownik firmy w celu potwierdzenia. Następnie na Państwa adres mailowy zostanie przesłany komplet dokumentów wraz z informacjami terminem płatności. Podpisany umowę należy przesłać zaraz po opłaceniu zaliczki. Można odesłać umowę w formie skanu (np.jpg, pdf)
Termin płatności
1. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania terminów i wysokości wpłat za Imprezę wg następujących zasad: a) przy podpisywaniu Umowy zaliczka w wysokości 30% ceny podanej na ofercie.
b) do 14 dni przed rozpoczęciem Imprezy dopłata do kwoty 100 % ceny Imprezy
c) jeżeli klient zapisuje się na 14 dni lub krócej przed imprezą, wpłaca całą kwotę Imprezy.2. W sytuacjach wyjątkowych możliwe jest odstępstwo od tej zasady. Wówczas w Umowie zostaną określone inne terminy wpłat. W sytuacjach wyjątkowych możliwe jest odstępstwo od tej zasady. Wówczas w Umowie zostaną określone inne terminy wpłat.
Miejsce zbiórki oraz godzina wyjazdu
Miejsce wyjazdu, podaje się podczas rezerwacji lub w czasie kontaktu konsultanta, na miejscu należy się zgłosić 15 minut przed planowanym wyjazdem. W przypadku gdy klient nie stawi się na miejscu zbiórki na daną godzinę wyjazdu kierowca posiada dane kontaktowe do klienta i kontaktuje się z klientem na podany nr. w umowie w rezerwacji. Istotne jest aby dane kontaktowe w rezerwacji były właściwe. Kierowca nie oczekuje na spóźnionego klienta. 
Faktura za wycieczkę, warsztat
Tak, po wpłaceniu całej kwoty, zostanie wystawiona i wysłana poczta listem zwykłym na adres podany w rezerwacji w ciągu 14 dni.

O nas

Specjalizujemy się w organizacji „Wycieczek z kluczem” wyjątkowych w najciekawsze zakątki Polski.