Ciekawy Przemyśl (PAW)


Ciekawy Przemyśl

Sanok- Przemyśl

Długość wycieczki: 10 - 11 godzin

 

 

 Wycieczka do Przemyśla

 Ciekawy Przemyśl wraz z Józefem Szwejkiem (PAW)

projekt LPR wstęp

 

Plan wycieczki do Przemyśla 

 • Przejazd do Przemyśla przez POGÓRZE PRZEMYSKIE – trasą widokową między Góry Słonne,Birczę, Krasiczyn.
 • Krasiczyn  - zwiedzanie zamku
 • 2. Arboretum Bolestraszyce – jeden z piękniejszych ogrodów botanicznych w Polsce, z ponad 2000 gatunków rzadkich roślin i krzewów
 • Fort Twierdzy Przemyśl – wielka twierdza Wielkiej Wojny, gratka dla miłośników militariów  i nie tylko.
 • WYCIECZKA PO PRZEMYSKIEJ STARÓWCE ze Szwejkiem  - naszym przewodnikiem po tym mieście, będzie tryskający humorem i żartami, miłośnik Józefa Szwejka, do złudzenia go również przypominający!
 • Spacer po starówce w towarzystwie Szwejka: katedry i kościoły, cerkiew greckokatolicka, renesansowy zamek, rynek z brukowanymi uliczkami i pięknymi kamienicami oraz inne zabytki miasta,
 • Muzeum Fajek i Dzwonów na wieży zegarowej z najlepszym widokiem na starówkę.
 • Kopiec Tatarski, widok ze wzgórza górującego nad miastem – piękna panorama na miasto oraz rzekę San oraz okoliczne miejscowości. 
 • wesoły przejazd w póżnych godzinach wieczornych do miejsca zakwaterowania (ok.19;00)

Cena: 

już od 89 zł/ osobę*

kalkulacja dla grupy 49 osobowej*

 

przemysl2

 

Długosc wycieczki:

 • 1 dzień 

CENA ZAWIERA:

 • transport (z Bieszczadów),
 • opieka pilota na trasie przejazdu,
 • przewodnik przemyski – Szwejk!, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów,
 • ubezpieczenie NNW, opłaty parkingowe.

images 2

Na życzenie zorganizujemy:

 • biesiadę / uroczystą kolację
 • wieczór z karpacką muzyką na żywo,
 • karpackimi opowieściami
 • images 3

 Serdecznie zapraszamy

Rezerwacja wstępna

Wypełniając formularz NIE ponosisz żadnych kosztów i nie zawierasz umowy. Po wysłaniu formularza, niezwłocznie (w godzinach pracy biura) sprawdzimy dostępność miejsc , dokonamy wstępnej rezerwacji oferty i prześlemy Państwu potwierdzenie rezerwacji wstępnej wraz ze szczegółową ceną.


 

PRZEMYŚL w klimacie Józefa Szwejka

PLAN WYCIECZKI

1. Przejazd do Przemyśla przez POGÓRZE PRZEMYSKIE – najładniejszą trasą widokową między innymi przez Góry Słonne – największe w Polsce serpentyny, Birczę, Krasiczyn.

Zwiedzanie zamku w Krasiczynie. Zamek w Krasiczynie wraz z unikalnym ogrodem zamkowym – jeden z piękniejszych polskich zamków doby renesansu z wspaniałymi graffitowymi przedstawieniami na murach zamku!
2. Arboretum Bolestraszyce – jeden z piękniejszych ogrodów botanicznych w Polsce, z ponad 2000 gatunków rzadkich roślin i krzewów oraz ekspozycją przyrodniczą, szczególnie piękny wiosną i latem, szczególnie kolorowy jesienią!
3. Fort Twierdzy Przemyśl – wielka twierdza Wielkiej Wojny, gratka dla miłośników militariów  i nie tylko – Całej Przemyskiej Twierdzy nie sposób zwiedzićj jednego dnia. W czasach swojej świetności uchodziła za jedną z największych twierdz ówczesnego świata! Pozostałości po niej jest tak wiele i obiekty są tak cenne, że dla miłośników militariów proponujemy (na zamówienie) wycieczkę wyjaśniającą Tajemnice Twierdzy Przemyśl!

 

4. WYCIECZKA ZE SZWEJKIEM PO PRZEMYSKIEJ STARÓWCE!

W przemyskiej twierdzy nadal możemy spotkać żołnierzy w mundurach Cesarsko-Królewskiej Armii, którzy w klimacie Haskowskiego Szwejka wprowadzą nas w klimat epoki!

Naszym przewodnikiem po tym – w naszej ocenie – najpiękniejszym mieście Podkarpacia, będzie tryskający humorem i żartami, także rubasznymi miłośnik Józefa Szwejka, do złudzenia go również przypominający!

 „Bawimy się wesoło, bo zawsze najlepiej

jest się wesoło bawić” – mawiał Szwejk.

5. Spacer po starówce w towarzystwie Szwejka: katedry i kościoły, cerkiew greckokatolicka, renesansowy zamek, rynek z brukowanymi uliczkami i pięknymi kamienicami oraz inne zabytki miasta, zaprowadzimy Was również do słynnej lodziarni, która w 2014 roku została uznana za najlepszą w Polsce !
6. Muzeum Fajek i Dzwonów na wieży zegarowej z najlepszym widokiem na starówkę. Dzwony z Przemyśla manufaktury rodziny Felczyńskich to arcydzieła sztuki ludwisarskiej, nie mniej jednak zachwycą Was wspaniałe fajki o fantazyjnych kształtach!

Kopiec Tatarski, widok ze wzgórza górującego nad miastem – piękna panorama na miasto oraz rzekę San oraz okoliczne miejscowości. Na wzgórzu Zniesienie także trasa spacerowa z pozostałościami najwyżej położonego fortu Twierdzy Przemyśl.

8. Wesoły przyjazd w późnych godzinach wieczornych do miejsca zakwaterowani (ok 19:00).

 
 

 

TRASA WYCIECZKI

Każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowe powołanie na front!!!

 

ORGANIZACJA TEGO PROGRAMU TAKŻE Z RZESZOWA

 

Dlaczego Warto nas wybrać?

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I ZAUFANIE!

Dbamy o każdy szczegół wycieczki, aby Wasz wypoczynek był czystą przyjemnością! Badamy opinię klientów i jesteśmy dumni z praktycznie 100% opinii „dobrych” i „bardzo dobrych” o naszym biurze podróży!

PILOCI I PRZEWODNICY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI!

Podczas wycieczek organizowanych przez Biuro Podróży PAWUK, jesteście pod opieką profesjonalistów, przewodników i pilotów, których wiedza o regionie i zaangażowanie zapewnia wspaniały wypoczynek, wiele ciekawych informacji oraz bezpieczeństwo!

AUTORSKI PROGRAM WYCIECZKI!

Swoją pasję do podróżowania przekuliśmy na sprawdzoną i dopasowaną ofertę!. Podczas każdej wycieczki poznacie zabytki zwiedzanego regionu, najważniejsze atrakcje, posmakujecie lokalnej kuchni i poznacie jego mieszkańców. Gwarantujemy podróż WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI!

PODRÓŻE Z KULTURĄ!

Spośród wielu biur podróży, działających w regionie jesteśmy jedynym, które specjalizuje się w turystyce kulturowej. Do każdej z naszych wycieczek dodajemy jednak elementy związane z przyrodą oraz aktywnym wypoczynkiem, by program był ciekawy i zróżnicowany!

GALERIA ZDJĘĆ Z WYCIECZKI 

FASCYNUJĄCY PRZEMYŚL ZE SZWEJKIEM

 

 CENA : już od 89 zł /osoba

Cena zawiera: transport (z Bieszczadów), opieka pilota na trasie przejazdu, przewodnik przemyski – Szwejk!, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW, opłaty parkingowe.

Kalkulacja dla grupy 49 osób.

Doskonała propozycja także dla grup niepełnosprawnych.


Na życzenie grupy pakiet możemy wzbogacić m.in. o:

•   biesiadę / uroczystą kolację

•   wieczór z karpacką muzyką na żywo, karpackimi opowieściami

•   inne atrakcje.

 

PRZEMYŚLA NIE SPOSÓB ZWIEDZIĆ W 1 DZIEŃ

dlatego zapraszamy na wycieczki 2 i 3 dniowe po Przemyślu i okolicach, a także np. do Lwowa.

 

WAŻNE INFORMACJE PRAKTYCZNE:

CZAS TRWANIA WYCIECZKI:

to około 10-11 godzin. Podczas wycieczki zaplanowany jest czas wolny, który można wykorzystać na posiłek lub zakupy. Można także poprosić pilota o zorganizowanie obiadu.

INNE PROPOZYCJE NA PRZEMYŚL:

Przemyśl to miasto, którego dobre poznanie wymaga kilku dni. Dlatego na zamówienie grup oferujemy inne tematyczne wycieczki po Przemyślu i okolicach np. 2 i 3 dniowe lub jednodniowe np. Tajemnice Twierdzy Przemyśl.

UBEZPIECZENIE: 

Ubezpieczamy wszystkich klientów (NNW). Zwykle naszym ubezpieczycielem jest firma AXA.

JAK ZAREZERWOWAĆ?


Kontakt i oferta
 
Akceptacja oferty i umowa
 
Zaliczka płatność
 
Realizacja
 

kontakt-przycisk__

ZAUFANE BIURO PODRÓŻY !

Biuro Podróży PAWUK
w 2016 roku zostało
nagrodzone STATUETKĄ 
Marszałka Województwa
Podkarpackiego!

 

O nas

Specjalizujemy się w organizacji „Wycieczek z kluczem” wyjątkowych w najciekawsze zakątki Polski.