Strzelectwo (EBY)


Strzelectwo, łucznictwo

Wycieczka w Bieszczady

Strzelanie z karabinków

 

Strzelectwo, łucznictwo, strzelanie z karabinków  

 Imprezy integracyjne

 

14 4 mid

                    

Strzelectwo sportowe, sytuacyjne to jedna z podstawowych atrakcji wyjazdów firmowych.

W ofercie znajduje się strzelenie z broni ostrej, łucznictwo, karabinki i pistolety pneumatyczne, broń czarnoprochowa oraz ASG. 

Strzelenie z broni ostrej realizujemy w kilku miejscach w Bieszczadach. Zajęcia odbywają się na strzelnicach. Klienci pod okiem instruktorów mogą spróbować sił w strzelaniu z takich jednostek jak:

Glock, CZ P09, PM RAK, NEA 15, AKMS, STAG, Remington Newarmy, ostre  strzelanie  przeznaczone jest  dla osób pełnoletnich.

Łucznictwo, strzelamy głównie z  łuków sportowych  Polaris i Sam -  Wha, posiadamy  również łuki dla dzieci. Turniej  łuczniczy to  rewelacyjna  propozycja na  pikniki rodzinne, zawody firmowe. 

Strzelanie  z karabinków pneumatycznych  to propozycja  dla wszystkich w  każdym wieku.  Duża przepustowość i liczba stanowisk sprawiają  że, doskonale się to  sprawdza na dużych imprezach plenerowych. 

 

14 1 mid

 

 

Serdecznie zapraszamy

14 2 mid 

 

Rezerwacja wstępna

Wypełniając formularz NIE ponosisz żadnych kosztów i nie zawierasz umowy. Po wysłaniu formularza, niezwłocznie (w godzinach pracy biura) sprawdzimy dostępność miejsc , dokonamy wstępnej rezerwacji oferty i prześlemy Państwu potwierdzenie rezerwacji wstępnej wraz ze szczegółową ceną.

O nas

Specjalizujemy się w organizacji „Wycieczek z kluczem” wyjątkowych w najciekawsze zakątki Polski.